Haberler

Toyota Yarisler Artık Çift Renk Seçeneği İle Bayilerde

Dinamik bir şehir otomobili olarak öne çıkan Yaris, şimdi çift renkli versiyonları ile yollarda. 2016 model yılının ilk yeniliği olarak sunulan “X-Trend” opsiyonu ile Toyota Yaris ve Yaris Hybrid şimdi çok daha göz alıcı bir görünüme kavuştu. Yaris ve Yaris Hybrid X-Trend versiyonları, siyah metalik boyalı tavan, siyah metalik boyalı yan aynalar, ön farlara kadar uzanan siyah metalik şerit detaylarıyla birlikte üç dış renk seçeneği ile sunuluyor;  İnci beyazı, Barselona kırmızısı ve sofistike platinyum metalik.

Toyota’nın B segmentindeki temsilcisi Yaris, çift renkli X-Trend versiyonlarıyla daha sofistike ve dikkat çekici. Multimedya sistemi ve hibrit motor seçeneği ile teknolojiyi en üst seviyeye çıkaran Yaris, üstün Toyota kalitesini ve teknolojisini yansıtıyor.

Yaris, yüksek performansı, düşük yakıt tüketimi ve CO2 salımı ile birleştiren Toyota Optimal Drive teknolojisinin en son versiyonuna ve 69 Hp maksimum güce sahip 1,0 lt VVT-i, 99 Hp gücünde 1,33 lt Dual VVT-i ve 100 Hp hibrit sistem bileşik gücüne sahip 1,5 Hybrid olmak üzere 3 farklı motor seçeneğine sahip bulunuyor.

Benzer Yazılar

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #35771

  Toyota Yarisler Artık Çift Renk Seçeneği İle BayilerdeDinamik bir şehir otomobili olarak öne çıkan Yaris, şimdi çift renkli versiyonları ile yollarda. 2016 model yılının ilk yeniliği olarak sunulan “X-Trend” opsiyonu ile Toyota Yaris ve Yaris Hybrid şimdi çok daha göz alıcı bir görünüme kavuştu. Yaris ve Yaris Hybrid X-Trend versiyonları, siyah metalik boyalı tavan, siyah metalik boyalı yan aynalar, ön farlara kadar uzanan siyah metalik şerit detaylarıyla birlikte üç dış renk seçeneği ile sunuluyor;  İnci beyazı, Barselona kırmızısı ve sofistike platinyum metalik.

  Toyota’nın B segmentindeki temsilcisi Yaris, çift renkli X-Trend versiyonlarıyla daha sofistike ve dikkat çekici. Multimedya sistemi ve hibrit motor seçeneği ile teknolojiyi en üst seviyeye çıkaran Yaris, üstün Toyota kalitesini ve teknolojisini yansıtıyor.

  Yaris, yüksek performansı, düşük yakıt tüketimi ve CO2 salımı ile birleştiren Toyota Optimal Drive teknolojisinin en son versiyonuna ve 69 Hp maksimum güce sahip 1,0 lt VVT-i, 99 Hp gücünde 1,33 lt Dual VVT-i ve 100 Hp hibrit sistem bileşik gücüne sahip 1,5 Hybrid olmak üzere 3 farklı motor seçeneğine sahip bulunuyor.Dinamik bir şehir otomobili olarak öne çıkan Yaris, şimdi çift renkli versiyonları ile yollarda. 2016 model yılının ilk yeniliği olarak sunulan “X-Tre
  [See the full post at: Toyota Yarisler Artık Çift Renk Seçeneği İle Bayilerde]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.