Asırlık Araçlarla Milli Beraberlik ve Zafer Konvoyu

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #34679

  Asırlık Araçlarla Milli Beraberlik ve Zafer Konvoyu

  İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği tarafından organize edilen ve Mobil 1 tarafından desteklenen etkinlikte, ülke bütünlüğümüze, milli birlik ve beraberliğimize, toplumsal barışımıza katkı sunmak amacıyla, 1950’li yıllardan 1970’li yıllara damgasını vuran ve Türk bayraklarıyla süslenen yaklaşık 200 klasik araç, zafer ve demokrasi konvoyunda bir araya gelecek.

  İstanbul Anadolu Yakası’nda Maltepe sahil yolunda sabah saatlerinde bir araya gelecek onlarca klasik araç, son hazırlıklar yapıldıktan sonra saat 11.00’da Kadıköy istikametinde, Bağdat Caddesi güzergâhında hareket edecek.

  Yarım asırlık otomobillerden oluşacak zafer ve demokrasi konvoyunun son geçiş noktası ise 15 Temmuz Şehitler Köprüsü,  olacak.  İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği üyeleri 9 Eylül’de de, Ege’ye yelken açarak İzmir’in düşman işgalinden kurtuluş törenlerine katılacaklar.

  TARİH: 30 AĞUSTOS 2016 SALI – SAAT: 10.00
  BAŞLANGIÇ: İSTANBUL ANADOLU YAKASI –
  MALTEPE SAHİL YOLU WONDERLAND 

  İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği tarafından organize edilen ve Mobil 1 tarafından desteklenen etkinlikte, ülke bütünlüğümüze, milli birlik ve ber
  [See the full post at: Asırlık Araçlarla Milli Beraberlik ve Zafer Konvoyu]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.