Perşembe, Şubat 22, 2024
Video

Halk Otomobilinden Hot Hatc’e Giden Serüven: VW Golf GTI

Halk otomobili adı altında 1974 yılından bu yana 7 kuşaktır üretilen ve Dünya’da en çok satan ilk 5 model arasında anılan VW Golf ismini Gulf-Stream rüzgarın dan esinlenerek almıştır. VW Golf, Amerika ve Kanada’da Rabbit (Rabııd), (1975-1984) Latin Amerika’da ise Caribe (kerriyib) olarak bilinmektedir. Otomobil tarihinde GTI serilerinin atası olarak bilinen Golf, 7 kuşaktır farklı donanım, motor ve konfigürasyonlar ile meraklılarını baştan çıkartmaya devam ediyor. İzleyeceğiniz video Volkswagen Golf'ün GTI serüveni ve kullandığı teknolojiyi içeren bilgilerle doludur.

Benzer Yazılar

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Anahtar yönetici
  #29079

  Halk Otomobilinden Hot Hatc’e Giden Serüven: VW Golf GTI

  Halk otomobili adı altında 1974 yılından bu yana 7 kuşaktır üretilen ve Dünya’da en çok satan ilk 5 model arasında anılan VW Golf ismini Gulf-Stream rüzgarın dan esinlenerek almıştır. VW Golf, Amerika ve Kanada’da Rabbit (Rabııd), (1975-1984) Latin Amerika’da ise Caribe (kerriyib) olarak bilinmektedir.

  Otomobil tarihinde GTI serilerinin atası olarak bilinen Golf, 7 kuşaktır farklı donanım, motor ve konfigürasyonlar ile meraklılarını baştan çıkartmaya devam ediyor.

  İzleyeceğiniz video Volkswagen Golf’ün GTI serüveni ve kullandığı teknolojiyi içeren bilgilerle doludur.

  [See the full post at: Halk Otomobilinden Hot Hatc’e Giden Serüven: VW Golf GTI]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.