Çarşamba, Nisan 17, 2024

Yeni Škoda Superb 2 Kasım’da Dünya Sahnelerinde Olacak

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Anahtar yönetici
  #36247

  Yeni Škoda Superb 2 Kasım’da Dünya Sahnelerinde Olacak

  Çek üretici Škoda, yeni nesil Superb’in 2 Kasım’da gerçekleştirilecek dünya lansmanı öncesinde markanın Türkiye’de de oldukça beğenilen amiral gemisinin çizim detaylarını gün yüzüne çıkarttı.

  Markanın yeni “Modern Solid” tasarım dilinin unsurlarını tamamen yeni Superb modeline taşıyan Škoda, kristal detaylarla tamamlanan yeni LED Matrix farları ve LED arka ışıklandırmayla dikkat çekiyor.

  Škoda, her yeni modelde tasarım felsefesini geliştirmeye devam ederken aynı zamanda pratiklik ve genişlik gibi marka değerlerini de koruyor. Daha uzun ve daha yüksek olarak tasarlanan dördüncü nesil Superb, aynı zamanda daha geliştirilmiş aerodinamik performansı ve daha şık tasarımla sunulacak.

  Yeni araçta daha keskin farlar ve daha fazla kristal detay öne çıkıyor. Aynı zamanda araç içerisindekiler için daha fazla baş mesafesi ve daha fazla bagaj alanı da sunulacak.

  Superb geleneksel olarak Škoda’nın tasarım dilini şekillendiren bir model olarak yeni neslinde de bu rolünü devam ettirecek. Yeni nesil Superb’in daha dinamik ve zarif tasarımı, modelin yine etkileyici görünmesini sağlayacak.

  Marka, daha önce Superb’in kabinini de göstermişti. Superb, dijital kokpit, ön cama yansıtmalı gösterge ve yeni bilgi-eğlence ekranı ile kabinde yeni teknolojileri ve şıklığı bir arada sunacak. İlk kez bir Škoda modelinde vites kontrolünün direksiyon kolonuna taşınmasıyla orta konsolda daha geniş bir alan sunulurken, 10 inç Sanal Kokpit, ön cama yansıtmalı göstergeler ve 13 inç yüksek çözünürlüklü yatay dokunmatik ekran aracın teknolojik yanını vurguluyor.

  Yeni nesil Superb’in dünya prömiyeri 2 Kasım Perşembe günü, TSİ 21:00’da Škoda Storyboard veya Škoda Auto’nun YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

  Çek üretici Škoda, yeni nesil Superb’in 2 Kasım’da gerçekleştirilecek dünya lansmanı öncesinde markanın Türkiye’de de oldukça beğenilen amiral gemisin
  [See the full post at: Yeni Škoda Superb 2 Kasım’da Dünya Sahnelerinde Olacak]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.