Çarşamba, Mayıs 22, 2024

Yeni BMW 3 Serisi ve 5 Serisi Almanya’da Yılın Otomobilleri Seçildi

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #29655

  Yeni BMW 3 Serisi ve 5 Serisi Almanya’da Yılın Otomobilleri Seçildi

  Yeni BMW 3 Serisi ve 5 Serisi Almanya’da Yılın Otomobilleri Seçildi                       

  Avrupa’nın en prestijli otomobil dergilerinden biri olan auto motor & sport’un her yıl düzenlediği Best Cars ‘Yılın Otomobili’ ödüllerinde Yeni BMW 3 Serisi ve BMW 5 Serisi kendi kategorilerinde birinci seçildi.

  Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği BMW’nin, Yeni 3 Serisi ve 5 Serisi modelleri Premium otomobil rekabetinin anavatanı Almanya’da, kendi segmentlerinde Yılın Otomobili ödülüne layık görüldüler.

  Avrupa’nın en prestijli otomobil dergilerinden auto motor & sport’un yaklaşık 103 bin okuyucusu tarafından belirlenen Best Cars ödülleri geçtiğimiz günlerde görkemli bir törenle sahiplerini buldu. 1976 yılından bu yana auto motor & sport okuyucularının oylarıyla düzenlenen Best Cars yılın otomobilleri ödüllerinde BMW en çok tercih edilen 2 segmentteki otomobiliyle ödül alarak gövde gösterisi yaptı.

  D segmentinde standartları yeniden belirleyen Yeni BMW 3 Serisi rakiplerini geride bırakarak birinci seçilirken, E segmentinde de satışa sunulduğu günden beri üstün ve konforlu sürüş keyfi sunan BMW 5 Serisi rakiplerini geride bırakarak Yılın Otomobili seçildi.

  [gallery link="file" size="large" ids="14611,14612,14613,14614,14615,14616"]Yeni BMW 3 Serisi ve 5 Serisi Almanya’da Yılın Otomobilleri Seçildi                        Avrupa’nın en prestijli otomobil dergilerinden biri olan au
  [See the full post at: Yeni BMW 3 Serisi ve 5 Serisi Almanya’da Yılın Otomobilleri Seçildi]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.