Volkswagen’in SUV Ailesi Taigo İle Genişliyor

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #29267

  Volkswagen’in SUV Ailesi Taigo İle Genişliyor

  Volkswagen’in SUV Ailesi Taigo İle Genişliyor

  Volkswagen yüksek oturma pozisyonuna sahip sportif coupe siluetli yeni crossover aracı ile model yelpazesini genişletmek ve pazar payını artırmayı hedefliyor.

  Volkswagen, çok yakında görücüye çıkacağı yeni sportif SUV Coupe modelinin ismini açıkladı.  Gelişmiş teknolojik özellikler ile birlikte dinamik ve heyecan verici tasarıma sahip yeni SUV’nin adı Taigo oldu.

  Volkswagen’in küçük segmentteki yeni SUV model ailesine dahil olacak Taigo, sportif bir crossover modeli olarak dikkat çekiyor. Dinamik ve etkileyici bir tasarıma sahip yeni model, ekonomik TSI motor seçenekleri, standart LED farları, tamamen dijital kokpiti ve çok fonksiyonlu sürüş destek sistemleri ile satışa sunulacak.

  Volkswagen’in Brezilya’da başarı yakalayan Nivus modelinden yola çıkılarak tasarlanan Taigo, Avrupa pazarı için de İspanya’nın Pamplona kentinde üretilecek. 2021’in sonunda Avrupa’da, 2022 yılı başında Türkiye’de pazara sunulacak olan yeni CUV’un dünya prömiyerinin bu yaz yapılması planlanıyor.

  [gallery link="file" size="large" ids="18726,18727,18728"]Volkswagen’in SUV Ailesi Taigo İle Genişliyor Volkswagen yüksek oturma pozisyonuna sahip sportif coupe siluetli yeni crossover aracı ile model yelpaze
  [See the full post at: Volkswagen’in SUV Ailesi Taigo İle Genişliyor]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.