Pazartesi, Nisan 15, 2024

TOGG Konsept Akıllı Cihaz İstanbul Havalimanı’nda Sergileniyor

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Anahtar yönetici
  #29017

  TOGG Konsept Akıllı Cihaz İstanbul Havalimanı’nda Sergileniyor

  Türkiye’nin Otomobili Togg, ilk kez Ocak ayında ABD’de düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022’de tanıttığı aracını şimdi de İGA İstanbul Havalimanı’nda sergilemeye başladı.

  15 Ocak 2023 tarihine kadar gerçekleşecek bu sergileme, İGA İstanbul Havalimanı’nı günlük olarak kullanan on binlerce yolcunun Türkiye’nin Otomobili Togg’u yakından tanımasına fırsat verecek.

  Togg’un gelecekte yollara çıkaracağı diğer modeller ile ilgili önemli ipuçları veren ‘Konsept Akıllı Cihaz’, 5 Aralık itibarıyla Türkiye’nin bir diğer vizyon projesi olan İGA İstanbul Havalimanı’nın Dış Hatlar gidiş salonunda sergilenmeye başladı. Togg’un vizyonuyla benzer şekilde sadece bugünün değil geleceğin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak tasarlanan, erişilebilir, sürdürülebilir ve akıllı teknolojileriyle insanı odak noktasına alan İGA İstanbul Havalimanı’nda ziyaretçileriyle buluşacak olan Togg Konsept Akıllı Cihaz, 15 Ocak 2023 tarihine kadar sergilenecek. Bu sergileme ile İGA İstanbul Havalimanı’nı günlük olarak kullanan on binlerce yerli ve yabancı yolcu, Togg vizyonuyla tanışma fırsatı bulacak.

  Konsept Akıllı Cihaz, Togg DNA’sında bulunan stil sahibi özelliklerin korunduğu, dinamik ve yenilikçi bir fastback olarak karşımıza çıktı. Fikri ve sınai mülkiyeti yüzde 100 Türkiye’ye ait küresel bir marka ortaya çıkarmak ve Türk mobilite ekosisteminin çekirdeğini oluşturmak hedefiyle yola çıkan Togg, uluslararası teknik yeterlilik (homogolasyon) testlerinin tamamlanmasının ardından 2023 yılının ilk çeyreğinin sonunda C segmentindeki doğuştan elektrikli SUV ile pazara çıkacak.

  Türkiye’nin Otomobili Togg, ilk kez Ocak ayında ABD’de düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022’de tanıttığı aracını şimdi de İGA İstanbul Haval
  [See the full post at: TOGG Konsept Akıllı Cihaz İstanbul Havalimanı’nda Sergileniyor]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.