Çarşamba, Mayıs 29, 2024

Subaru’nun Frankfurt Yıldızlar Viziv Konsept ve WRX Konsept

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #36135

  Subaru’nun Frankfurt Yıldızlar Viziv Konsept ve WRX Konsept

  Spor sedan ve Turbo kavramı ile özdeşleşen Subaru, Viziv konsepti ile şekillenen yeni tasarım detaylarını WRX ile gün yüzüne çıkartıyor. İlk olarak New York Otomobil Fuarı’nda gün yüzüne çıkan Subaru WRX Konsept, genlerine sadık fakat daha karakteristik çizgilere kavuşmuş.

  4.520 mm uzunluk, 1.890 mm genişlik ve 1.390 mm yüksekliğe sahip otomobil 2.760 mm dingil mesafesine sahip. WRX Konsept’in efsane WR Blue Pearl lll rengi, ön ızgara üzerindeki WRX arması, fren kaliperleri ile arka difüzörün içine konumlandırılmış dörtlü egzoz çıkışları otomobilin agresif kimliğini ele verirken kesinlikle sıradan bir Subaru olmadığını vurguluyor.

  Alçağa konumlandırılmış gövde ile wide body çamurluklar da insanın adeta kanını oynatacak cinsten. 245/40 ebatlarında Dunlop lastiklerin kullanıldığı WRX Konseptin jant ebatları ise 20-inç.

  Subaru kullanıcı kitlesini yeniden mest edecek tasarıma kavuşan WRX Konsept, söylentilere göre yeni bir turbo motor ile de tüketici karşısına çıkabilir.

  Markanın crossover  yorumu olan Viziv Konseptte geleceğin Subaru çizgilerini taşırken daha çok teknolojik detayları ile dikkat çekiyor. Viziv konseptte de Boxer Dizel Hibrit motorlar geleceğin alternatif yakıtları olarak kullanılacak.

  Spor sedan ve Turbo kavramı ile özdeşleşen Subaru, Viziv konsepti ile şekillenen yeni tasarım detaylarını WRX ile gün yüzüne çıkartıyor. İlk olarak Ne
  [See the full post at: Subaru’nun Frankfurt Yıldızlar Viziv Konsept ve WRX Konsept]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.