Çarşamba, Mayıs 29, 2024

Škoda Cenevre Otomobil Fuarı’na Yeni Modelleriyle Renk Katacak

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #34250

  Škoda Cenevre Otomobil Fuarı’na Yeni Modelleriyle Renk KatacakSkoda, 7-19 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Cenevre Otomobil Fuarı’nda birçok prömiyerle birlikte yeni modellerinin örtüsünü kaldıracak.

  Markanın kalbi konumunda yer alan ve global alanda markanın en çok satan modeli Octavia’nın yenilenmiş versiyonunu gösterecek olan Skoda, aynı zamanda Octavia RS 245’i de ziyaretçilerle buluşturacak. Octavia’nın yenilenmiş yüzüne sahip Octavia RS, 245 HP güç üretiyor. Ayrıca Octavia’nın maceracı modeli Scout da ilk kez fuar ile birlikte gösterilecek.

  Skoda, Cenevre’de yeni Octavia modellerinin yanı sıra büyük SUV modeli Kodiaq’ın iki yeni versiyonunu daha dünya prömiyeriyle tanıtacak. Dört tekerlekten çekişi standart olarak sunan Kodiaq Scout, aracın off-road kabiliyetinin altını çizerken, Kodiaq’ın sportif yüzü ise Sportline versiyonu olacak.

  Cenevre’deki stantta yenilenmiş Rapid, Rapid Spaceback, Citigo ve yeni üç silindirli 1.0 TSI motora sahip Fabia da sergilenecek.Skoda, 7-19 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Cenevre Otomobil Fuarı’nda birçok prömiyerle birlikte yeni modellerinin örtüsünü kaldıracak. Markanın
  [See the full post at: Škoda Cenevre Otomobil Fuarı’na Yeni Modelleriyle Renk Katacak]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.