Cumartesi, Temmuz 20, 2024

Rolls-Royce Modellerine Brothers Dokunuşu !

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #29793

  Rolls-Royce Modellerine Brothers Dokunuşu !

  Rolls-Royce Modellerine Brothers Dokunuşu !

  Prestij ve lüksün tartışmasız en büyük simgelerinden biri olan Rolls-Royce Motor Cars ile Brothers özel bir iş birliğine imza attı.

  Hayattan zevk almayı bilen, başarıları ile göz önünde olan centilmenleri, kardeşlik bağıyla bir araya getiren Brothers ile “Inspiration Everywhere” mottosundan ilham alarak kişiye özel üretim ile hayalleri gerçeğe dönüştüren prestij ve lüksün simgesi Rolls-Royce, benzersiz bir iş birliğine imza attı. Birlikte çıkılan bu yolculuğun ilk adımı, her biri kendi alanında başarılarıyla ilham veren, Halit Ergenç, Zerrin Tekindor, Mirgün Cabas, Teoman Hünal, Zuhal Şeker ve Seçkin Pirim’den oluşan efsane ekibin, haziran ayında Rolls-Royce’un Goodwood Güney İngiltere’deki evinde bir araya gelmesi oldu. Rolls-Royce’un bugüne kadar ürettiği en hızlı ve tarihindeki en güçlü sürüş deneyimini sunan Wraith modelini ünlü isimler, boş bir tuval gibi kullanarak Brothers’ın kardeşlik, centilmenlik, cömertlik değerlerini Rolls Royce’un tasarımcılarıyla birlikte tasarıma yansıttılar.

  Centilmen ve cömert duruşun, asalet ve zarafet ile buluştuğu Brothers X Rolls-Royce Motor Cars birlikteliğinden doğan özel tasarım Wraith, 7 Kasım tarihinde Tersane İstanbul’da gerçekleştirilen özel bir gecede, seçkin davetlilere lanse edildi.

  Centilmenlik prestijle buluştu

  Brothers’ın İskoçya’da doğan iki asrı aşkın centilmenlik mirasını, her bir aracı, kişiselleştirilmiş zevklerle ve kullanıcının yaşam tarzından ilham alarak tasarlayan Rolls- Royce Motor Cars ve Brothers, bu iş birliği ile parmak izi kadar benzersiz bir tasarıma imza attı. Bespoke Brothers X Rolls-Royce Motor Cars modelinde,  dış tasarımda kullanılan kişiselleştirilmiş özel bordo renk,iç dizaynda viskinin amber renginden esinlenen koyu baharat rengi ile muhteşem bir uyum sergiliyor. Koltuk başlarında ve kapı eşiklerinde yer alan Brothers sembolü gibi özel dokunuşlar ve vizyonuyla var olanın ötesine geçme ilkesine sahip Rolls-Royce geleneklerini takip eden özenle düşünülmüş detaylar ise tasarımın ruhunu oluşturuyor.

  Yaptıkları her işte cömertlikten ilham alan ve başarının tadının paylaşarak çıktığını bilen Brothers’ın centilmenliği ile dünyanın en iyi otomobil markası olan Rolls-Royce’un ayrıcalıklı özgünlüğü ve benzersizliğiBespoke BrothersXRolls-Royce Motor Cars modelinde bu kez bambaşka bir bütünsellikle hayat buluyor.

  [gallery link="file" size="large" ids="13704,13705,13706,13707,13708,13709"]Rolls-Royce Modellerine Brothers Dokunuşu ! Prestij ve lüksün tartışmasız en büyük simgelerinden biri olan Rolls-Royce Motor Cars ile Brothers özel bi
  [See the full post at: Rolls-Royce Modellerine Brothers Dokunuşu !]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.