Pazartesi, Şubat 26, 2024

Oyak Renault Korona Virüsü (Covid-19) Nedeni İle Üretime Ara Veriyor

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #29620

  Oyak Renault Korona Virüsü (Covid-19) Nedeni İle Üretime Ara Veriyor

  Oyak Renault Korona Virüsü (Covid-19) Nedeni İle Üretime Ara Veriyor

  Oyak Renault fabrikası küresel çapta etkisini gösteren Korona virüsü (Covid-19) sebebi ile üretime ara verme kararı aldı. Oyak Renault tarafından gelen açıklama bilgisini aşağıda siz değerli okurlarımızın bilgisine sunuyoruz.

  Oyak Renault Otomobil Fabrikaları olarak, tüm dünyayı etkileyen Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla ilgili gelişmeleri uzun bir süredir yakından takip ediyoruz.

  Her zaman önceliğimiz olan çalışan sağlığını göz önüne alarak, T.C Sağlık Bakanlığı’nın yönergeleri doğrultusunda önleyici tedbir ve uygulamaları bugüne kadar devreye aldık; almaya da devam ediyoruz.

  Global tedarik zincirinde yaşanan aksamaları da dikkate alarak Oyak Renault Otomobil Fabrikaları’ndaki faaliyetlerimizin büyük bir kısmına 26 Mart 2020 tarihi itibariyle kademeli olarak geçici bir süre ara veriyoruz.

  Bu süre zarfında, Oyak Renault yönetimi, virüsün yayılmasının önlenmesine yönelik olarak Sağlık Bakanlığı tarafından kamuoyuna duyurulan tavsiyeler doğrultusunda, çalışanlarını evlerinde kalmaya, ulusal ve yerel makamların talimatlarına uymaya çağırmaktadır.

  Üretime yeniden başlama tarihi ülkedeki ve dünyadaki gelişmelere göre Oyak Renault ve Groupe Renault kararları doğrultusunda paylaşılacaktır.

  Oyak Renault iş paydaşları, faaliyetler ve üretimin yeniden başlatılmasıyla ilgili tüm önemli gelişmeler hakkında Oyak Renault web sitesi: http://www.oyak-renault.com  üzerinden bilgilendirilecektir.

  Oyak Renault Korona Virüsü (Covid-19) Nedeni İle Üretime Ara Veriyor Oyak Renault fabrikası küresel çapta etkisini gösteren Korona virüsü (Covid-19) s
  [See the full post at: Oyak Renault Korona Virüsü (Covid-19) Nedeni İle Üretime Ara Veriyor]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.