Pazartesi, Nisan 15, 2024

Nissan’dan Yaş Sınırı Olmayan ÜCRETSİZ Kış Kontrolü

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Anahtar yönetici
  #28985

  Nissan’dan Yaş Sınırı Olmayan ÜCRETSİZ Kış Kontrolü

  Nissan Türkiye, “Bu kış her bakımdan çok avantajlı!” söylemi ile başlattığı kış kampanyası kapsamında kaç yaşında olursa olsun tüm Nissanlar için ÜCRETSİZ kış kontrollerinin yanı sıra periyodik bakımda geçerli olmak üzere yedek parça ve işçilikte %20 İNDİRİM sunuyor.

  Kış lastiğini değiştirecek veya ilk kez kış lastiği alacak Nissan severler avantajlı kış lastiği fiyatlarından da faydalanabiliyorlar.

  Maximum karta özel 8 taksit imkanı sunulan kampanya Ocak ayı boyunca geçerli.

  Nissan, havaların soğuduğu, buzlanma riskinin arttığı kış aylarında güvenli sürüş için yaşı kaç olursa olsun tüm Nissan araçlara ücretsiz kış kontrollerinin yapıldığı avantajlı bir kış kampanyası başlattı. 31 Ocak tarihine kadar geçerli olan kampanyada periyodik bakımda geçerli olmak üzere yedek parça ve işçilikte %20 indirim sunuluyor.

  Kış lastiği kullanımı, sürüş emniyeti açısından tüm araçlar için hayati önem taşıyor. Kampanya kapsamında Nissan, 7 derece altındaki sıcaklıklarda kullanılması tavsiye edilen kış lastiklerinde de avantajlı fiyatlar sağlıyor.

  Kampanya kapsamında ayrıca Maximum karta özel 8 taksit imkanı da sunuluyor.

  Kampanya hakkında detaylı bilgi için Nissan Türkiye Mobil Uygulaması veya http://www.nissan.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.

  Nissan Türkiye, “Bu kış her bakımdan çok avantajlı!” söylemi ile başlattığı kış kampanyası kapsamında kaç yaşında olursa olsun tüm Nissanlar için ÜCRE
  [See the full post at: Nissan’dan Yaş Sınırı Olmayan ÜCRETSİZ Kış Kontrolü]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.