Çarşamba, Mayıs 29, 2024

Motor Trend’den Subaru’ya Yeni Bir Ödül

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #35968

  Motor Trend’den Subaru’ya Yeni Bir Ödül

  Benzersiz teknolojisi, üstün motor performansı ve yüksek güvenlik özellikleriyle fark yaratan Subaru’nun Forester modeli MOTOR TREND’in 2014 Sport/Utility of the Year (SUV) ödülünü aldı. Daha önce 2009 ve 2010 yıllarında Outback modeli ile ödül alan Subaru üç kez üst üste “Sport/Utility of the Year” kazanan ilk ve tek otomobil markası oldu.

  MOTOR TREND Dergisi editörleri tarafından 6 kritere göre değerlendirilen Forester; ‘Tasarım Gelişimi, Mükemmel Mühendislik, Hedeflenen Fonksiyon, Verimlilik, Güvenlik ve Değer’ kategorilerinde beklentileri en iyi şekilde karşılayan SUV oldu.

  MOTOR TREND’in editör kadrosu, ödül için yeni modelleri değerlendirirken kapsamlı bir test süreci yürüttü. Değerlendirme kriterleri 6 kategoriden oluşuyordu: Tasarım Gelişimi, Mükemmel Mühendislik, Hedeflenen Fonksiyon, Verimlilik, Güvenlik ve Değer. Subaru Forester SUV kategorisinde bu 6 kriteri en iyi karşılayan araç oldu.

  2014 Subaru Forester, oldukça zorlu rakiplerin bulunduğu SUV kategorisinde birinciliği kazandı. Akıllı bir tasarım, özenli bir mühendislik ve her türlü yol üzerinde güçlü performans, Forester’ın galibiyetinin püf noktaları olarak belirlendi. Editörler özellikle Forester’ın güçlü ancak verimli turbo dizel motorlarından, akıllı ve sportif CVT şanzımanından (Sürekli Değişken Aktarım) ve iyi görüş alanıyla kabin paketinden etkilendiler. Pratikliği, uygun maliyeti, verimliliği ve sürüş keyfiyle Forester, editörlerin beklentilerini en iyi karşılayan SUV oldu.

  2013 yılının Mart ayında satışa çıkan ABD sınıfı Forester, gerçek bir SUV olarak değerini maksimuma çıkarma amacıyla geliştirildi. Subaru’nun çekirdek teknolojisi özelliğini gösteren meşhur ve özgün Simetrik Sürekli Dört Çeker (AWD) Sistemi’yle dördüncü nesil Forester, üst seviye sürüş özelliğinin yanı sıra, çok yönlü bir sürüş keyfi ve bu performansla keyifli bir seyahat sunan bir SUV olarak geliştirilmiş kapasitesiyle birleşen artırılmış güvenlik ve çevre performansıyla sınıfında fark yaratması için tasarlandı.

  Benzersiz teknolojisi, üstün motor performansı ve yüksek güvenlik özellikleriyle fark yaratan Subaru’nun Forester modeli MOTOR TREND’in 2014 Sport/Uti
  [See the full post at: Motor Trend’den Subaru’ya Yeni Bir Ödül]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.