Perşembe, Nisan 18, 2024

Michelin Türkiye’de Önemli Görev Değişimi !!

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Anahtar yönetici
  #91272

  Michelin Türkiye’de Önemli Görev Değişimi !!

  Michelin’in Türkiye’deki satış operasyonlarında yeniden yapılanmaya gidildi. Buna göre Michelin Türkiye’de Ağır Vasıta Satış Direktörü olan Erol Şimşir’in görev alanına Binek ve Yol Dışı Lastikler de katıldı.

  Michelin, Türkiye’deki satış operasyonlarında yeniden yapılanmaya gitti. Bu doğrultuda Ağır Vasıta Satış Direktörlüğünü yürüten Erol Şimşir, aynı zamanda Binek ve Yol Dışı Lastiklerden de sorumlu satış direktörü olarak görev yapacak.

  1 Ocak 2024 itibariyle Michelin Türkiye Satış Direktörü görevini üstlenen Erol Şimşir, 2003 yılından beri Michelin’in Türkiye’deki satış ve iş geliştirme operasyonlarında başarıyla görev aldıktan sonra, 2016 yılında Bölge Satış Müdürü görevini üstlenmişti. Şimşir 5,5 yıl boyunca başarıyla sürdürdüğü Bölge Satış Müdürü görevinin ardından, Kasım 2021’den itibaren de Ağır Vasıta Satış Direktörü olarak şirketin ağır vasıta lastiklerinin satış stratejilerine yön veriyordu.

  Michelin’in Türkiye’deki satış operasyonlarında yeniden yapılanmaya gidildi. Buna göre Michelin Türkiye’de Ağır Vasıta Satış Direktörü olan Erol Şimşi
  [See the full post at: Michelin Türkiye’de Önemli Görev Değişimi !!]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.