Çarşamba, Mayıs 22, 2024

Jeep Renegade’in Yarısını Şimdi, Yarısını Seneye Öde!

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #30212

  Jeep Renegade’in Yarısını Şimdi, Yarısını Seneye Öde!

  Jeep Renegade’in Yarısını Şimdi, Yarısını Seneye Öde!

  Jeep, Şubat ayında devreye aldığı “yarısı şimdi, yarısı seneye” kampanyasıyla dikkat çekiyor. Jeep Renegade’in Limited ve Longitude versiyonlarında geçerli olan kampanyada, iki eşit taksitli kredi imkânı sunuluyor.  Ödemenin yarısı Şubat 2018’de yapılırken diğer yarısı bir yıl sonra, Şubat 2019’da gerçekleşiyor.

  SUV dünyasının efsanevi markası Jeep, şubat ayında sunduğu özel fırsatla maceraperestlere sesleniyor. 120 Hp gücündeki 1.6 litrelik dizel motoru ve otomatik şanzıman kombinasyonuyla dikkat çeken Jeep Renegade’in, Limited ve Longitude versiyonlarında, ‘yarısı şimdi, yarısı seneye’ ödeme sistemi devreye alınıyor.

  Öte yandan, Blackline Paket opsiyonuna sahip Renegade modellerinde ise 18 inç boyutunda siyah alüminyum alaşımlı jantların yanı sıra, tavan rayları, radyatör ızgarası, Jeep logoları, sis farı çerçeveleri, tampon detayları sunuyor ve stop grubu yuvalarında siyah renge yer veriyor. İç mekânda da tüm dikişlerin yanı sıra kapı içi panelleri ve kol dayamada siyah tonların kullanılması dikkat çekiyor.  Bu pakete sahip Renegade modellerinde, 40 bin TL’ye kadar 20 aya varan vadeyle yüzde 1,29 faizli kredi imkânı da sunuluyor.Jeep Renegade’in Yarısını Şimdi, Yarısını Seneye Öde! Jeep, Şubat ayında devreye aldığı “yarısı şimdi, yarısı seneye” kampanyasıyla dikkat çekiyor. Je
  [See the full post at: Jeep Renegade’in Yarısını Şimdi, Yarısını Seneye Öde!]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.