JAECOO 2024 Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı İçin Gün Sayıyor

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Anahtar yönetici
  #93115

  JAECOO 2024 Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı İçin Gün Sayıyor

  JAECOO, 25 Nisan’da Çin’in başkenti Pekin’de başlayacak olan 2024 Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nda JAECOO 7 PHEV ve JAECOO 8 PHEV modellerini ilk kez görücüye çıkaracak.

  JAECOO, dünya çapındaki tanıtım etkinlikleri ve yapılanma girişimleriyle küresel pazarlardaki varlığını hızlı bir şekilde genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda hızla gelişen ve yeni enerji pazarında, dönüşümün ortasında yer alan JAECOO markası, “Yeni Enerji, Yeni Eko, Yeni Çağ” temasıyla Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nda boy gösterecek.

  Tüm dünyanın merakla beklediği 2024 Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı, 25 Nisan’da görkemli bir şekilde başlayacak. Çinli marka, fuarda yeni enerji ailesinden JAECOO 7 PHEV ve JAECOO 8 PHEV modellerini ilk kez görücüye çıkaracak. Bu ilk gösterim, JAECOO’nun “yeni ürünler, yeni teknolojiler ve yeni ekosistem” anlayışı ile yeni enerji çağına girişini ifade ediyor.

  JAECOO hibrit modelleriyle yeni enerjili Off-Road aracı!

  JAECOO markasının geçtiğimiz Nisan ayındaki küresel lansmanından bu yana kaydettiği mesafe göz önünde bulundurulduğunda, şirket oldukça hareketli olan otomotiv endüstrisinde çağın nabzını tam olarak yakaladı. Kişiselleştirilmiş Off-Road sektöründe yenilikçiliğe odaklanan ve “Klasikten Gelen, Klasiğin Ötesine” felsefesine bağlı kalan JAECOO, üst düzey Off-Road modeli JAECOO 7 ve lüks Off-Road modeli JAECOO 8 ile dünya genelindeki kullanıcılara öncü teknoloji ve ürünler sunuyor.

  Yaklaşan Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı, JAECOO’nun elektrikli güç-aktarma sistemleri alanındaki deneyimini gösteren ve küresel Off-Road SUV pazarının yeni enerjili dört tekerlekten çekiş çağına katılan JAECOO 7 PHEV ve JAECOO 8 PHEV modellerinin gösterimine sahne olacak. J

  AECOO 7 PHEV, mevcut ARDIS (Tüm Yollarda Sürüş Akıllı Sistemi) ile yeni enerji deneyimini geliştiriyor. Çöl, çamur ve karla kaplı alanlar gibi senaryolara yönelik yedi sürüş moduna ek, güç modu, enerji verimliliği ve düşük karbon, üstün güvenlik, dört tekerlekten çekiş, akıllı teknoloji ve outdoor yaşam gibi alanlarda yeni enerjili Off-Road dünyasına yönelik teknolojik atılımlara liderlik ediyor.

  JAECOO 8 PHEV, JAECOO 8’in dört tekerlekten çekiş sisteminin gelişmiş Off-Road ve lüks sürüş özelliklerini sürdürüyor. Bununla beraber JAECOO’nun yeni üçüncü nesil hibrit Off-Road platformunun desteğiyle yeni enerjili Off-Road pazarının zirvesine ulaşıyor. JAECOO 8 PHEV, sürüş kontrolü, güç seviyesi veya arazi performansı açısından bir dönüm noktası oluşturuyor.

  JAECOO markası, JAECOO 7 PHEV ve JAECOO 8 PHEV olmak üzere iki yeni hibrit modelin pazara sunulmasıyla birlikte yeni enerji hikayesinin başlangıcını teknolojik bir atılımla yazıyor. Böylece küresel kullanıcılara daha akıllı, verimli ve güvenli bir Off-Road deneyimi sunarak yeni enerjili Off-Road pazarının ürün değerini yeniden şekillendiriyor.

  JAECOO, 25 Nisan’da Çin’in başkenti Pekin’de başlayacak olan 2024 Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nda JAECOO 7 PHEV ve JAECOO 8 PHEV modellerini ilk
  [See the full post at: JAECOO 2024 Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı İçin Gün Sayıyor]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.