Hyundai Tek Tekerlekli Tahrik Sistemini Tanıttı

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Anahtar yönetici
  #37076

  Hyundai Tek Tekerlekli Tahrik Sistemini Tanıttı

  Hyundai’nin geliştirdiği yeni sistem, sürüş konforunu etkilemeden verimlilik ve güç sunuyor. Daha fazla sürüş menzili ve yolcu oturma alanı sağlayan sistem ayrıca geleceğin mobilitesine de ışık tutuyor.

  Hyundai Motor Grubu, “Tek Tekerlekli Tahrik Sistemi – Universal Wheel Drive System”i Seul’de tanıttı. Bu yeni nesil araç tahrik sistemi, gelecekteki mobilite cihazlarının tasarımında devrim yaratması hedefleniyor.

  “Uni Wheel”, ana tahrik sistemi bileşenlerini tekerlek göbeği içindeki boş alana taşıyarak, elektrikli bir aracın (EV) kabinindeki mevcut alanı önemli ölçüde artıracak. Aynı zamanda, işlevsel olarak entegre bir tekerlekten çekiş sistemi görevi gören Uni Wheel, elektrikli araçların redüksiyon dişlisini tekerlek göbeğinin içine doğru hareket ettirerek tahrik millerinin uzunluğunu azaltıyor.

  Böylelikle daha düz bir zemin konfigürasyonuna olanak tanıyan sistem, çeşitli kullanım amaçları için optimize edilmiş geleceğin mobilite ürünlerinde de rahatlıkla kullanılabilecek.

  Hyundai bu şekilde müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkartıp araç sahiplerine daha zengin kullanım deneyimi sunmayı hedefliyor.

  Hyundai’nin geliştirdiği yeni sistem, sürüş konforunu etkilemeden verimlilik ve güç sunuyor. Daha fazla sürüş menzili ve yolcu oturma alanı sağlayan s
  [See the full post at: Hyundai Tek Tekerlekli Tahrik Sistemini Tanıttı]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.