Çarşamba, Mayıs 29, 2024

Honda’dan Şubat Ayına Özel Sıfır Faizli Civic Fırsatı

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #30248

  Honda’dan Şubat Ayına Özel Sıfır Faizli Civic Fırsatı

  Honda’dan Şubat Ayına Özel Sıfır Faizli Civic Fırsatı

  Honda, Şubat ayı boyunca geçerli olmak üzere başlattığı kampanya ile Civic Sedan sahibi olmak isteyen müşterilerine 30 bin TL’lik kredi kullanımında 12 ay için yüzde 0 faiz fırsatı sunuyor.

  Şubat ayı boyunca sürecek özel kampanya kapsamında 95 bin 850 TL’den başlayan Civic Sedan modellerine kredi kullanarak sahip olmak isteyenler, 30 bin TL için 12 aylık vadede yüzde 0 faiz avantajından yararlanabilecek.

  Performansı, yakıt verimliliği, güvenliği, iç mekân kalitesi ve ferahlığı ile kompakt sınıfa yeni standartlar getiren Civic Sedan modellerinde geçerli olacak fırsatlar Şubat ayı boyunca devam edecek. Honda, 1.5 lt 182 PS gücündeki motoru ile Türkiye’de üretilen en güçlü otomobil olma unvanına sahip Civic Sedan RS, 1.6 lt 125 PS üst seviyede yakıt ekonomisi sunan Civic Sedan Eco ve benzinli versiyonları ile müşterilerine çok geniş bir motor seçeneği sunuyor.

  [gallery link="file" size="large" ids="10543,10544,10545"]Honda’dan Şubat Ayına Özel Sıfır Faizli Civic Fırsatı Honda, Şubat ayı boyunca geçerli olmak üzere başlattığı kampanya ile Civic Sedan sahibi olmak is
  [See the full post at: Honda’dan Şubat Ayına Özel Sıfır Faizli Civic Fırsatı]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.