Çarşamba, Mayıs 22, 2024

Galaxy Gear ile BMW i3’ü Kontrol Etmek Çok Kolay !

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #35925

  Galaxy Gear ile BMW i3’ü Kontrol Etmek Çok Kolay !

  Alman otomobil üreticisi BMW ile Samsung arasında yapılan anlaşma neticesinde Samsung’un çok konuşulan akıllı kol saati Galaxy Gear ile BMW’nin elektrikli otomobili i3 kontrol edilebiliyor.

  Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) 2014’te sergilenen bu ürün Remote Application uygulaması ile BMW i3 üzerinde klima kontrolü, kapı ve pencerelerin kontrolü, otomobilin pil durumu, navigasyon ve kilometre bazında mesafe ayarlamasına kadar bir çok fonksiyonu kontrol edebiliyor ve kullanıcıya bilgi verebiliyor. Ayrıca Samsung’un ses tanıma özelliği sayesinde Galaxy Gear aracılığı ile BMW i3’e sesli komutlar verme olanağınızda bulunuyor.

  Galaxy Gear ile BMW i3 otomobilinizde doğa dostu sürüşler gerçekleştirirken artık bu keyfi uzaktan kontrollü bir şekilde de yapabileceksiniz. Güney Koreli Samsung ve Alman Otomobil Üreticisi BMW iş birliği sonucu ortaya çıkan bu ürünü Las Vegas’ta düzenlenen 2014 CES fuarında görebilirsiniz.

  Alman otomobil üreticisi BMW ile Samsung arasında yapılan anlaşma neticesinde Samsung’un çok konuşulan akıllı kol saati Galaxy Gear ile BMW’nin elektr
  [See the full post at: Galaxy Gear ile BMW i3’ü Kontrol Etmek Çok Kolay !]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.