Çarşamba, Mayıs 22, 2024

BMW i8, The Peninsula Shangai Otelinin Filosuna Katılıyor

Etiketler , , , ,

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #35885

  BMW i8, The Peninsula Shangai Otelinin Filosuna Katılıyor

  Bu girişim, BMW Group‘un Çin’de elektrikli mobiliteyi etkin bir şekilde teşvik etme çabalarının bir parçası olarak şirketin geçen sene Kempinski Hotel Beijing‘e BMW i3 model otomobilleri sağlamasının devamı niteliğinde. BMW Group ayrıca State Grid, Shanghai Electric Power, Expo Shanghai Group, Vanke Group ve Swire Group gibi Çin’deki büyük ve küçük şirketlerle çalışarak halka açık şarj şebekelerinin kurulmasını teşvik ediyor.

  BMW i wall-box kurulumu da dahil olmak üzere ilk BMW i müşterilerine ücretsiz bir şekilde sunularak özel müşterilerin de elektrikli otomobillere geçiş yapması destekleniyor. BMW i yetkili satıcıları ise tüm BMW i müşterilerinin bir şarj noktasına yeterli erişimini sağlama yükümlülüğünü taşıyor.

  2014’te piyasaya sunulmasından bu yana dünya çapındaki müşterilere 4000’in üzerinde teslimatla BMW i8 oldukça aranan bir otomobil olduğunu kanıtladı. Dünyanın en sürdürülebilir spor otomobili BMW i8 aynı zamanda BMW Group’un ilk plug-in hibritotomobili olmasıyla da dikkat çekiyor.Bu girişim, BMW Group’un Çin’de elektrikli mobiliteyi etkin bir şekilde teşvik etme çabalarının bir parçası olarak şirketin geçen sene Kempinski Hotel
  [See the full post at: BMW i8, The Peninsula Shangai Otelinin Filosuna Katılıyor]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.