BMW, 17. GQ Yılın Erkekleri Ödül Törenindeydi

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #35879

  BMW, 17. GQ Yılın Erkekleri Ödül Törenindeydi

  Gösteri dünyası ve müzik sahnesinin yanı sıra sosyete, spor, politika, kültür ve moda alanından da olağanüstü Alman ve uluslararası kişilikleri ağırlayan etkinliğin resmi ortağı olan BMW, çok özel türde bir sefer hizmeti sağladı. Daniel Brühl, Til Schweiger, Isabelle Huppert, Sir Tom Jones ve Bryan Adams gibi yıldızlar en yeni lüks BMW 7 Serisi Sedan ve yüksek performanslı BMW M modellerinin şıklığında kırmızı halıya ulaştılar.

  Kırmızı halının arabadan inme bölgesinde dikkati çeken başka bir otomobil de yeni BMW M4 GTS oldu. 500 bg’lik güç üretimi ve bir yığın öncü teknolojiye sahip bu yüksek performanslı özel seri 700 adet kısıtlı üretim özel olarak yarış pistinde kullanılmak üzere tasarlandı. Ancak BMW M4 GTS, yol kullanımı konusunda kısıtlamasız onayı sayesinde yüksek hızlı pistlerin ötesinde de özel bir sürüş keyfi sunmakta.

  Müzik eğlencesiyse Bryan Adams, Lang Lang ve “Name drauf” single’larının başlangıç performansını yapan hip-hop grubu Die Fantastischen Vier gibi en iyi müzik sanatçılarından oluştu.

  Yaklaşık 800 misafirin katıldığı gala etkinliğine bu yıl ilk defa Barbara Schöneberger ev sahipliği yaptı. Erkek stili dergisi tarafından sunulan ödüller dünya çapında ABD, Büyük Britanya, Japonya, Hindistan ve Çin’i de içeren on bir ülkede verildi.

  Bir Bakışta 2015 GQ Yılın  Erkekleri Ödüllerini Alanlar: 

  Kazanan Kategori
  Isabelle Huppert Yılın Hanımefendisi
  Sir Tom Jones Efsane
  Boris Becker SPORT
  Lang Lang SOSYAL MEDYA
  Til Schweiger Sosyal Bağlılık
  Tommy Hilfiger Moda
  Die Fantastischen Vier Müzik Ulusal
  Bryan Adams Müzik Uluslararası
  Daniel Brühl Film Ulusal
  Mads Mikkelsen Film Uluslararası

  [gallery columns="7" ids="4331,4332,4333,4334,4335,4336,4337,4338,4339,4340,4341,4342,4343,4344"]Gösteri dünyası ve müzik sahnesinin yanı sıra sosyete, spor, politika, kültür ve moda alanından da olağanüstü Alman ve uluslararası kişilikleri ağırla
  [See the full post at: BMW, 17. GQ Yılın Erkekleri Ödül Törenindeydi]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.