Çarşamba, Mayıs 22, 2024

2014 Mercedes-Benz C-Class Gün Sayıyor

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #36121

  2014 Mercedes-Benz C-Class Gün Sayıyor

  2014 Detroit Motor Show’un ardından satışa çıkması planlanan Yeni C-Serisi selefinden daha geniş ve yenilikçi yapısı ile tüketicinin beğenisine sunulacak. Fotoğraflardan yola çıkarak otomobilde keskin çizgilerin yerini daha yumuşak görünümün aldığını söyleyebiliriz. Markanın yeni tasarım detaylarından izler gördüğümüz 2014 C-Sınıfında oval hatlara kavuşan farlar ve A-Serisini andıran stop kısmı dikkat çekiyor.

  Mercedes firması gelen talepler doğrultusunda Yeni BMW 3-Serisi’nin yaptığı gibi kasayı büyüterek yaşam alanında diz mesafesini artırmayı planlamış. Bu şekilde bazı ergonomik kusurlar giderilmek istenmiş.

  Selefiyle aynı motorlar kullanılacak Yeni Mercedes-Benz C-Sınıfında Altı ileri manuel ve 7G-TRONIC otomatik şanzımanın kullanılacak ayrıca 9 ileri otomatik şanzımanın kullanılma ihtimali de gelen bilgiler arasında.

  Mercedes, yenilenecek C-Sınıfı ile daha lüks ve ergonomik bir model ortaya koymaya çalışırken otomobil dört farklı gövde yapısı sedan (2014), station wagon (2014), coupe CLK (2015) ve cabrio (2016) ile rakipleri karşısında mücadele verecek.

  2014 Detroit Motor Show’un ardından satışa çıkması planlanan Yeni C-Serisi selefinden daha geniş ve yenilikçi yapısı ile tüketicinin beğenisine sunula
  [See the full post at: 2014 Mercedes-Benz C-Class Gün Sayıyor]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.