Pazartesi, Haziran 24, 2024
Yenilikler

Kaslı Görünüm, Sıradışı Performans: Yeni BMW X4 M40i

Yeni BMW X4 M40i’nin tasarımı, BMW M Performance otomobilleri tarafından belirlenen tasarım öğelerini açık bir şekilde ortaya koyuyor. Yeni BMW X4 M40i modelinin ön kısmında bulunan özel renk vurguları, metalik Demir Grisi yan aynalar, Üstün Performanslı karma lastikler ile (opsiyonel) 20 inç, çift kollu M hafif alaşım jantlar ve her iki yanında Siyah Krom kaplamalı egzoz çıkışları bulunan valf kontrollü spor egzoz sistemi, Spor Aktivite Coupé (SAC) BMW X4 M40i’nin benzersiz karakterini ön plana çıkarıyor. İç tasarımda da tipik BMW M özellikleri her an görülebiliyor. M deri direksiyon, M vites kolu, spor koltuklar ve modele özgü kapı eşikleri, tıpkı gösterge panelinde bulunan dijital “X4 M40i” yazısı gibi daha otomobile binmeden üstün sürüş keyfinin sinyalini veriyor.

Güçlü ve ekonomik
Yeni geliştirilen M Performance TwinPower Turbo altı silindirli sıralı benzinli motor, üç litrelik kapasitesinden 5.800-6.000 dev/dak. arasında 360 beygir güç ve azami 465 Nm tork üretebiliyor (ortalama yakıt tüketimi: 8,6 l/100 km, ortalama CO2 emisyonu: 199 g/km). BMW X4 M40i, yüksek performanslı motoru ve gelişmiş M Performance Twinpower Turbo Teknolojisi ile 100km/sa hıza 5 saniyeden kısa bir süre içerisinde hızlanarak azami 250km/sa hıza ulaşıyor (elektronik olarak sınırlandırılmıştır).

Benzer Yazılar

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #35763

  Kaslı Görünüm, Sıradışı Performans: Yeni BMW X4 M40iYeni BMW X4 M40i’nin tasarımı, BMW M Performance otomobilleri tarafından belirlenen tasarım öğelerini açık bir şekilde ortaya koyuyor. Yeni BMW X4 M40i modelinin ön kısmında bulunan özel renk vurguları, metalik Demir Grisi yan aynalar, Üstün Performanslı karma lastikler ile (opsiyonel) 20 inç, çift kollu M hafif alaşım jantlar ve her iki yanında Siyah Krom kaplamalı egzoz çıkışları bulunan valf kontrollü spor egzoz sistemi, Spor Aktivite Coupé (SAC) BMW X4 M40i’nin benzersiz karakterini ön plana çıkarıyor. İç tasarımda da tipik BMW M özellikleri her an görülebiliyor. M deri direksiyon, M vites kolu, spor koltuklar ve modele özgü kapı eşikleri, tıpkı gösterge panelinde bulunan dijital “X4 M40i” yazısı gibi daha otomobile binmeden üstün sürüş keyfinin sinyalini veriyor.

  Güçlü ve ekonomik
  Yeni geliştirilen M Performance TwinPower Turbo altı silindirli sıralı benzinli motor, üç litrelik kapasitesinden 5.800-6.000 dev/dak. arasında 360 beygir güç ve azami 465 Nm tork üretebiliyor (ortalama yakıt tüketimi: 8,6 l/100 km, ortalama CO2 emisyonu: 199 g/km). BMW X4 M40i, yüksek performanslı motoru ve gelişmiş M Performance Twinpower Turbo Teknolojisi ile 100km/sa hıza 5 saniyeden kısa bir süre içerisinde hızlanarak azami 250km/sa hıza ulaşıyor (elektronik olarak sınırlandırılmıştır).Yeni BMW X4 M40i’nin tasarımı, BMW M Performance otomobilleri tarafından belirlenen tasarım öğelerini açık bir şekilde ortaya koyuyor. Yeni BMW X4 M40
  [See the full post at: Kaslı Görünüm, Sıradışı Performans: Yeni BMW X4 M40i]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.