Cumartesi, Haziran 10, 2023
Modifiye

Panamera’ya Hofele Dokunuşu

Porsche Panamera için özel olarak üretilen Hofele imzalı body kit yolda başarısını bir kere daha ortaya koyuyor. Diğer tasarım firmalarından farklı olarak eklemeler yerine tamamen kendi üretimi ve tek parça malzemeler kullanılan Panamera’da uyum sorunu yaşanmıyor. LED teknolojisi’nin kullanıldığı gündüz farları ve sinyalleri çok şık ayrıca ön tampona ent

egre tampon altı lip dikkatimizden kaçmıyor. Aracın genel hatları ile uyumlu olan arka spoiler ise geniş yüzeyi sayesinde yüksek hızlarda daha stabil bir sürüş karakteri vaat ediyor. Yan marşpiyeller otomobilin dinamik hatlarına katkıda bulunurken arka tampondaki ikili çift egzoz kulaklarda hoş tınılar bırakıyor. Unutmadan Hofele’nin arka tampon tasarımında R8 den izler görmek ise kaçınılmaz.

Kullanılan bütün plastik parçalar HPG isimli ısıya dayanıklı özel bir maddeden üretilirken TÜV değerlendirmesinde tam not alıyor. Otomobilin yeni çizgilerine uyumlu 22” jantların kullanıldığı Panamera da elektronik olarak müdaheleye imkan veren bir süspansiyon kullanılıyor. Motor içine fazla müdahale edilmeyen Panamrayı kısa sürede dizginlemek için 6 pistonlu kaliperler ile büyük delikli hava kanallı diskler yer alıyor. İç mekanda ise Hofele tüketicinin kişisel tercihleri doğrultusunda tamamen farklı deri döşemeler sunuyor.

 

Benzer Yazılar

1 / 10

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir