Salı, Ocak 31, 2023
Life Style

PS3’te Toyota FT-1 Heyecanı Yaşanıyor

Future Toyota 1 (FT-1) konseptini PlayStation3’ün gerçek sürüş simülatörü Gran Turismo 6 üzerinde indirip kullanmak mümkün.

Geleceğin Toyota’sı olarak adlandırılan ve Detroit Motorshow’da konsept olarak tanıtılan FT-1, yarış meraklıları ve oyun severlerin şimdiden gözdesi olmaya başladı. Sıradışı tasarıma sahip spor otomobili dijital ortamda test etmek isteyenler, heyecan, tutku ve performansı FT-1’de bir arada yaşayabilirler.

Future Toyota 1 (Geleceğin Toyota’sı 1) olarak adlandırılan konsept otomobil Toyota’nın arzu edilen otomobiller üretme isteğinin bir ürünü. Supra ve Celica modellerinin ruhunu canlandıran GT86’dan sonra çalışmalarına iki yıl önce başlanan konsept FT-1,  tasarımı ile dikkat çekiyor.

Formula 1 otomobillerini aratmayacak direksiyon simidine sahip FT-1 Concept’in yaşam alanında oldukça fazla karbon detay kullanılıyor. Konsept FT-1’in A-sütunları viraj görüşünü arttırırken, minimalistik olarak dizayn edilen iç mekanda bulunan delta şeklindeki görüş alanı sürücünün dikkatini yoldan ayırmamasına yardımcı oluyor.

Benzer Yazılar

1 / 13

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir