Cumartesi, Eylül 30, 2023

Kullanım Koşulları

Pistonkafalar.com Kullanım Koşulları

 1. PistonKafalar.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır.
 2. Metinlerde görüşler yazarlarına, ilanların sorumluluğu ise ilan sahiplerine aittir.
 3. Kaynak gösterilse dahi izinsiz her türlü alıntı, röprodüksiyon ve reklam yapılamaz aksi halde yasal işlem uygulanır.
 4. PistonKafalar.com üye galerilerinde yayınlanan fotoğraflar ilan sahiplerine ait olup PistonKafalar.com bu fotoğraflar için sorumluluk kabul etmemektedir.
 5. İlan sahibi, girişini yaptığı ilan içeriğinin güncel ve doğru bilgilerden oluştuğundan ve söz konusu içeriğin kullanım ve ilan etme yetkilerine sahip olduğundan emin olmalıdır. İlan içeriği ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.
 6. İlan sahibi, her bir araç için sadece bir ilan yayınlayabilir.
 7. İlan fotoğrafları sadece araca ait fotoğraflardan oluşmalı ve bu fotoğrafların site üzerinden yayınlanmasıyla ilgili kısıtlama olmamalıdır. Logo ve benzeri fotoğraflar, PistonKafalar.com tarafından ilan içeriğinden sorgusuz sualsiz silinecektir.
 8. İlan içeriğinde, sadece ilanı verilen araca ait bilgiler bulunmalıdır.
 9. İlan sahibi, PistonKafalar.com adresinde ilan yayınlayarak, PistonKafalar.com tarafından belirlenmiş ve yine PistonKafalar.com tarafından güncellenebilir olan işbu ilan yayınlama kuralları, Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası çerçevesinde hareket edeceğini kabul, beyan ve taahüt eder.
 10. İş bu kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ilan sahiplerinin ilanları, ilan içeriklerinin bir kısmı veya tamamı silinebilir, üyelik bloke edilebilir, ilan sahibinin üyeliğine PistonKafalar.com tarafından tek taraflı olarak son verilebilir, Üyelik Sözleşmesi feshedilebilir.
 11. Üye, PistonKafalar.com’daki Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikasını peşinen okumuş ve kabul etmiş sayılacak olup bu çerçevedeki kurallara uymadığı taktirde PistonKafalar.com tüm bu kuralları uygulamaya hak sahibidir.
 12. “KULLANICI” PistonKafalar.com dahilinde bulunan her türlü resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, video klipleri, dosyaları, veritabanları, katalogları ve listeleri çoğaltmayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla PistonKafalar.com ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.