Perşembe, Temmuz 25, 2024
Kampanyalar

Jeep’ten Renegade’e Özel Kampanya!

Ülkemizde Tofaş çatısı altında temsil edilmekte olan Jeep, dünya genelinde başarılı satış rakamlarına imza atan Renegade için, yüzde 0.99 faizle ve 40 bin TL’ye kadar kredi imkânı sunuyor. Mart ayı boyunca sürecek kampanyada, nakit alımlarda sınırlı sayıdaki 2016 model Jeep Renegade için yüzde 6’lık indirim de sağlanıyor.

Tofaş çatısı altına girdiği günden bu yana başarı grafiğini yükselen Jeep, modern dış tasarımı ile birleşen sürüş konforu, ilham verici renkleri ve enerjik görünümü ile rakipleri arasından sıyrılan Renegade için yeni bir kampanya düzenliyor.

SUV araçların ikonik markası Jeep, İtalya’da üretilen ve markanın küçük SUV segmentinde yer alan ilk modeli olan “Renegade” için Koç Fiat Kredi desteğiyle hayata geçirdiği satın alma kampanyasında, yüzde 0.99 faizle 40 bin TL’ye kadar ve 24 aya varan vade seçenekli kredi imkânı sunuyor.  Yakıt verimliliğinin yanında yol tutuşuyla da gerçek bir Jeep olduğunu kanıtlayan sınırlı sayıda Jeep Renegade modeli için nakit alımlarda 6 bin TL’ye varan indirim fırsatı da kampanya dâhilinde ön plana çıkıyor.

Benzer Yazılar

 • Yayınlanan: Site Haberler ve Yorumlar

 • Üye
  #34161

  Jeep’ten Renegade’e Özel Kampanya!Ülkemizde Tofaş çatısı altında temsil edilmekte olan Jeep, dünya genelinde başarılı satış rakamlarına imza atan Renegade için, yüzde 0.99 faizle ve 40 bin TL’ye kadar kredi imkânı sunuyor. Mart ayı boyunca sürecek kampanyada, nakit alımlarda sınırlı sayıdaki 2016 model Jeep Renegade için yüzde 6’lık indirim de sağlanıyor.

  Tofaş çatısı altına girdiği günden bu yana başarı grafiğini yükselen Jeep, modern dış tasarımı ile birleşen sürüş konforu, ilham verici renkleri ve enerjik görünümü ile rakipleri arasından sıyrılan Renegade için yeni bir kampanya düzenliyor.

  SUV araçların ikonik markası Jeep, İtalya’da üretilen ve markanın küçük SUV segmentinde yer alan ilk modeli olan “Renegade” için Koç Fiat Kredi desteğiyle hayata geçirdiği satın alma kampanyasında, yüzde 0.99 faizle 40 bin TL’ye kadar ve 24 aya varan vade seçenekli kredi imkânı sunuyor.  Yakıt verimliliğinin yanında yol tutuşuyla da gerçek bir Jeep olduğunu kanıtlayan sınırlı sayıda Jeep Renegade modeli için nakit alımlarda 6 bin TL’ye varan indirim fırsatı da kampanya dâhilinde ön plana çıkıyor.Ülkemizde Tofaş çatısı altında temsil edilmekte olan Jeep, dünya genelinde başarılı satış rakamlarına imza atan Renegade için, yüzde 0.99 faizle ve 40
  [See the full post at: Jeep’ten Renegade’e Özel Kampanya!]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.