Cumartesi, Nisan 1, 2023
Kampanyalar

Jeep Renegade’de Yaza Özel Sunroof Hediyesi!

Jeep Renegade’de Yaza Özel Sunroof Hediyesi!

Jeep, Renegade modelinde sunduğu kredi fırsatıyla, yaz dönemini yepyeni bir Jeep modeliyle geçirmek isteyen otomobilseverler için cazip ödeme seçenekleri sunuyor.

Temmuz ayı boyunca geçerli olacak kampanya dâhilinde, Jeep Renegade için 50 bin TL’ye kadar yüzde 1,82 faizli eşit ödemeli, 12 aya varan vadeyle kredi fırsatı sunulurken, Renegade Night Eagle ve Limited modellerinde sunroof donanımı hediye ediliyor. Jeep Compass modelinde ise 100 bin TL’ye kadar yüzde 1,83 faizli  20 aya varan vadeli kredi seçeneği sunuluyor.

SUV dünyasının efsanevi markası Jeep, Renegade modeli için özel bir kampanyayı hayata geçiriyor. Özellikle 120 HP gücündeki 1,6 litrelik dizel motoru ve otomatik şanzıman kombinasyonuyla dikkatleri üzerine çeken Jeep Renegade modelinde geçerli olan kampanya kapsamında 50 bin TL’ye kadar yüzde 1,82 faizli, eşit ödemeli, 12 aya varan vadeyle kredi avantajı sunuluyor. Üstelik Jeep Renegade Night Eagle ve Limited versiyonlarında sunroof donanımı hediye edilirken, bu donanıma sahip olmayan Renegade modellerinde 4 bin 720 TL’ye varan nakit indirimi desteği sağlanıyor. Ülkemizde satışına başlandığından bu yana büyük ilgi gören Jeep Compass’ta ise 100 bin TL’ye kadar yüzde 1,83 faizle 20 aya varan vadeyle kredi seçeneği sunuluyor.

Benzer Yazılar

1 / 19

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir