Pazartesi, Mart 27, 2023
HaberlerYenilikler

Yeni Peugeot 308 Kullandığı i-Cockpit İle Geleceğin Sürüş Deneyimini Yaşatıyor

Yeni Peugeot 308 Kullandığı i-Cockpit İle Geleceğin Sürüş Deneyimini Yaşatıyor

Yeni Peugeot 308 kullandığı i-Cockpit ile geleceğin sürüş deneyimini yaşatırken konforlu bir sürüş deneyimi vaat ediyor.

Dünya çapında 43 ödül alan ve 1.5 milyondan fazla üretilen Peugeot 308’de kullanılan  i-Cockpit ile Frnasız üretici daha güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi vaat ediyor ayrıca Fransız üreticinin kullandığı bu yenilikçi kokpit tasarımı gelecekte kullanılacak olan modellerin de ön gösterimi niteliği taşıyor.

Araçta kullanılan yeni vertigo blue renk seçeneği ve 2 farklı alüminyum jant modelleri aracın albenisini arttırırken yaşam alanında kullanılan 8” büyüklüğünde dijital head-up ekranı ve interaktif dokunmatik ekranıyla gelişmiş ergonomi sunuyor.

C segmentinde yer alan araçta kullanılan yeni nesil motorlar ve donanım özellikleri ile bir üst segmente göz kırparken iç mekanda kullanılan yenilikçi tasarımlar detay ve kalitesi ile duyuları harekete geçiriyor.

ALLURE DYNAMIC 1.2 130 S&S EAT8 8 ileri tam otomatik şanzımana sahip araç ülkemizde 181.500 TL’ndan başlayan fiyatlar ile satın alınabiliyor.

Benzer Yazılar

1 / 285

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir