Cumartesi, Şubat 4, 2023
Haberler

Porsche’den Facebook Hayranlarına Özel Yeni 911

Bundan seneler önce Porsche markasının sosyal paylaşım sitesine özel model çıkartacağını duysak eminiz kimse inanmazdı, kim bilir belki de facebook kurucusu Mark Zuckerberg bile sosyal paylaşım ağının bu denli ilgi göreceğini düşünmemiştir.

Geçtiğimiz günlerde Alman Süper Spor otomobil üreticisi Porsche, 5 Milyona ulaşan hayran sayısını kutlamak için özel bir 911 Carrera 4S tasarladı. Geçmişte aynı markanın 2 Milyon kullanıcıya ait profil resmini Cayman S modeline dijital olarak eklemesini de hatırlayanlarınız olacaktır.

Aqua mavi renge sahip otomobil 20-inç beyaz jantları estetik görünümünü pekiştirirken farklı tarzda sabit tercih edilen arka spoyler, spor egzoz ve süspansiyon sistemi otomobilin albenisini artırıyor. “5M Porsche Fans” 911’in yaşam alanında ise kapı eşiği ve farklı yerlere yerleştirilen logolar kullanılmış.

İngiltere Silverstone’da bulunan Porsche Deneyim Merkezinde hayranları için 911 5M Porsche Fans sürüş şansı tanınırken otomobilin seri üretim olup olmayacağı bilinmiyor.

Benzer Yazılar

1 / 222

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir